Reference

OmniLab

Naše spolupráce s firmou Office Depot začala v roce 2009, kdy jsme hledali společnost pro zajištění údržby tiskáren na výrobních linkách. Cílem bylo přenést starost o základní funkčnost tiskových zařízení na jednoho partnera.

Zpočátku se jednalo pouze o pravidelnou údržbu, postupně jsme přešli přes pronájem zařízení až ke kompletnímu zajištění tiskových služeb, včetně dodávek spotřebního materiálu a papíru. V poslední době jsme naši spolupráci rozšířili i o tiskárny a multifunkční zařízení v kancelářích.

S prací techniků firmy Office Depot jsme spokojeni, doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

Vanda Štěpán
IT oddělení
Exekutorský úřad Prahy 6

Se společností Office Depot polupracujeme již několik let. Technický servis společnosti nám zajišťuje jak nové tiskárny a kopírovací stroje, tak veškeré příslušenství s tím spojené (tonery, papíry atd.).

Velmi oceňujeme zejména následný kompletní servis všech strojů v případě problému i pravidelnou kontrolu nebo doporučení na výměnu stroje či jeho součástek. Náš obchodní zástupce vždy okamžitě reaguje na naše požadavky a ochotně poradí, co by pro nás bylo tím nejvýhodnějším řešením vzhledem k našim potřebám.

S žádným dosud dodaným zbožím jsme neměli větší problém, a pokud byla nutná reklamace, byla vždy řešena rychle a k naší spokojenosti. Odběr strojů i technických služeb od společnosti Office Depot určitě doporučujeme. Naše dlouholetá zkušenost s nimi je velmi pozitivní díky jejich profesionálnímu přístupu k zákazníkovi

Bc. Martina Přeučilová
Office manažerka
Lear Corporation

Se společností Office Depot spolupracujeme od roku 2012. Poskytuje nám dodávky spotřebního materiálu a servisních služeb nejen na pronajaté stroje, které má pod správou, ale je schopna zajistit také komplexní servis i pro starší tiskárnu v našem majetku.

Společnost Office Depot má proaktivní koncept, kterým pružně reaguje na situace vzniklé v provozu. Na servisní požadavek reagují do 8 pracovních hodin a v případě potřeby jsou schopni zapůjčit náhradní stroj. S rozsahem služeb a cenou jsme spokojeni.

Petr Popély
IT Manager
Jste zde: Úvod O nás Reference

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 7:30 do 17:00

Tel.: 8001 54322
Fax: 8001 54321
Website: www.procofficedepot.cz
E-shop: online.officedepot.cz