skartovac 1 kacl bez starosti E katalog cz

Optimalizace

efektivne

optimalizaceProvozujte kancelář efektivně a ekonomicky

Optimalizace přináší detailní přehled o nákladech na provoz kanceláře a usnadňuje tak jejich kontrolu. Ve výsledku vede ke snížení spotřeby materiálu a celkových nákladů. Provoz kanceláře je pak efektivní. Optimalizace přináší i jednodušší a přehlednější administraci a v neposlední řadě přispívá i k eliminaci lidských chyb, například při vystavování objednávek či správě faktur.

Optimální sortiment
Office Depot vám připraví kancelářské menu na míru. Díky tomu nakupujete více za méně, platíte jen za to, co opravdu potřebujete, a používáte kvalitní výrobky za rozumnou cenu.

Optimalizace procesů
Zákazníkům lze pro detailní evidenci nákladů nastavit střediskové hospodaření a reporting dle oddělení, poboček nebo kanceláří. Součástí optimalizace může být i nastavení systému schvalovacích procesů, limitů či jiných kontrolních mechanismů požadovaných zákazníky. IT oddělení může nastavit propojení ERP systémů a zprovoznit systém přijímání elektronických objednávek nebo elektronické fakturace (EDI).

Skladová optimalizace
Garance Zítra, nebo zdarma® je nejen o rychlosti, ale především o operativnosti. Není třeba nakupovat předem velké zásoby kancelářských potřeb a zbytečně tak vázat firemní peníze ve zboží na skladě. V neposlední řadě vám tento systém šetří prostory pro skladování kancelářských potřeb. Můžete nakupovat jen to, co právě potřebujete.

Optimalizace tiskového řešení
Provozní náklady kancelářské techniky, jako jsou kopírovací stroje, multifunkce a tiskárny, lze vhodným výběrem a umístěním zařízení snížit průměrně o 30%. Office Depot vám nabízí optimalizaci tiskového řešení, rozdělenou do 7 kroků:

  • bezplatná analýza stávajícího řešení
  • zpracování výsledků
  • výběr vhodných zařízení
  • konzultace výsledků včetně návrhu
  • optimalizace tiskového řešení
  • cenová nabídka včetně návrhu financování
  • realizace nového řešení

Optimalizace reklamních předmětů
Optimalizací nákladů spojených s výrobou a distribucí firemních tiskovin, reklamních předmětů, kalendářů a diářů lze shrnout do jedné věty. Vyrábějte ve velkém a levněji, ale odebírejte v malém a postupně ze skladu Office Depot.

Jste zde: Úvod Naše řešení Optimalizace

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 7:30 do 17:00

Tel.: 8001 54322
Fax: 8001 54321
Website: www.procofficedepot.cz
E-shop: online.officedepot.cz